DŻUNGLA

Czwartek 3 września 2020
godz 10:00 i 12.00

Spektakl „Dżungla”/ Wrocławski Teatr Lalek

Reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak
Scenografia: Barbara Małecka
Muzyka: Wacław Zimpel
Obsada: Anna Bajer, Irmina Praszyńska i Agata Cejba/Patrycja Łacina-Miarka

Czas trwania: 30 minut
Spektakl jest przeznaczony dla dzieci w wieku: 0,5- 2,5 roku

UWAGA! WSTĘP WOLNY, OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. REZERWACJA MIEJSC: a.shaya@fabrykasztuki.org

Spektakl jest podróżą do świata natury – dzikich dźwięków, barw i opowieści snutych bez słów, otwierającego się na doświadczanie wszystkimi zmysłami.

Wejść na czworakach do dżungli. Zanurzyć się w jej soczystej, wielobarwnej zieloności. Wsłuchać się w dzikie brzmienia, pulsowanie natury: głosy ptaków, szmer roślin, chrobot owadów, przyjrzeć temu, co tajemnicze i piękne zarazem. Poczuć tę niezwykłą rytmiczną energię.

Przedstawienie powstało z fascynacji bogactwem amazońskiej dżungli – obszaru najbardziej dziewiczego i zagrożonego jednocześnie, domu tysięcy gatunków owadów, zwierząt i roślin, w którym zachowane zostały naturalne, pierwotne więzi człowieka i natury. Twórcy spektaklu chcą podzielić się z widzami refleksją nad tą piękną relacją; poszukać wspólnie korzeni międzyludzkiej bliskości, opartej na rytmach, rytuałach codzienności i harmonii z otaczającym światem.

Foto: HOLLYBABA